PG0426.152NL
- Номер детали производителя:
- PG0426.152NL
- Часть описания:
- FIXED IND 1.5UH 9A 11.8 MOHM SMD
- Состояние запаса:
- 140
- Current - Saturation (Isat) :
- 18A
- Current Rating (Amps) :
- 9 A
- DC Resistance (DCR) :
- 11.8mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.126" (3.20mm)
- Inductance :
- 1.5 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%