PG0426.151NLT
Номер детали производителя:
PG0426.151NLT
Часть описания:
FIXED IND 150NH 26A 2.2 MOHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
57A
Current Rating (Amps) :
26 A
DC Resistance (DCR) :
2.2mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Inductance :
150 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 130°C
Size / Dimension :
0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD