PG0426.101NLT
Номер детали производителя:
PG0426.101NLT
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
FIXED IND 100NH 34.5A 1.5MOHM SM
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
60A
Current Rating (Amps) :
34.5 A
DC Resistance (DCR) :
1.5mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Inductance :
100 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 130°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD