MC20-150K-RC
- Номер детали производителя:
- MC20-150K-RC
- Часть описания:
- 15uH +/-10% 1210 Molded Chip
- Состояние запаса:
- 25
- Current - Saturation (Isat) :
- 130mA
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 2.8Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 20MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.098" (2.50mm)
- Inductance :
- 15 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 2.52 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%