MLV-TP12NR47M-M2-RU
- Номер детали производителя:
- MLV-TP12NR47M-M2-RU
- Производитель/бренд:
- Mag Layers
- Часть описания:
- FIXED IND 0.47 uH 4.6A 26 mOhm
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 5A
- Current Rating (Amps) :
- 4.6 A
- DC Resistance (DCR) :
- 26mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance :
- 470 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0805
- Tolerance :
- ±20%