MLV-TP10N2R2M-P4-RU
- Номер детали производителя:
- MLV-TP10N2R2M-P4-RU
- Производитель/бренд:
- Mag Layers
- Часть описания:
- FIXED IND 2.2 uH 1.7A 140 mOhm
- Производитель :
- Mag Layers
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 2.4A
- Current Rating (Amps) :
- 1.7 A
- DC Resistance (DCR) :
- 140mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance :
- 2.2 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Metal
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 0805
- Tolerance :
- ±20%