8250-121K-RC
Номер детали производителя:
8250-121K-RC
Часть описания:
IND4.17X11.43MM,120UH10%0.311A,N
Current - Saturation (Isat) :
95mA
Current Rating (Amps) :
311 mA
DC Resistance (DCR) :
2.45Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
11.2MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
120 µH
Inductance Frequency - Test :
790 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Q @ Freq :
65 @ 790kHz
Size / Dimension :
0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Tolerance :
±10%
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD