8250-103K-RC
Номер детали производителя:
8250-103K-RC
Часть описания:
FIXED IND 10MH 50MA 93.1 OHM TH
Current - Saturation (Isat) :
14mA
Current Rating (Amps) :
50 mA
DC Resistance (DCR) :
93.1Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
1.3MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
10 mH
Inductance Frequency - Test :
250 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Q @ Freq :
70 @ 250kHz
Size / Dimension :
0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD