LDRS2424MT220
Номер детали производителя:
LDRS2424MT220
Производитель/бренд:
Stackpole Electronics, Inc.
Часть описания:
0628, 20%, T&R, 220 Inductance (
Производитель :
Stackpole Electronics, Inc.
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
770mA
Current Rating (Amps) :
1.3 A
DC Resistance (DCR) :
120mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
2424 (6060 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Supplier Device Package :
2424
Tolerance :
±20%
Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD