CM5441Z161B-10
- Номер детали производителя:
- CM5441Z161B-10
- Часть описания:
- CMC 75A 2LN 160 OHM TH
- Current Rating (Max) :
- 75A
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 0.3mOhm
- Height (Max) :
- 0.600" (15.24mm)
- Impedance @ Frequency :
- 160 Ohms @ 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 340V