CM5441Z101B-10
- Номер детали производителя:
- CM5441Z101B-10
- Производитель/бренд:
- Laird - Performance Materials
- Часть описания:
- CMC 75A 2LN 100 OHM TH
- Производитель :
- Категория продукта :
- Синфазные дроссели
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- 75A
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- 0.3mOhm
- Features :
- Filter Type :
- Power Line
- Height (Max) :
- 0.424" (10.77mm)
- Impedance @ Frequency :
- 100 Ohms @ 100 MHz
- Inductance @ Frequency :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Vertical, 4 PC Pin
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm)