VSP1000DSFR
Номер детали производителя:
VSP1000DSFR
Производитель/бренд:
Texas Instruments
Часть описания:
IC BUFFER 1 CIRCUIT 6SON
Производитель :
Texas Instruments
Категория продукта :
Инструментарий, операционные усилители, буферные усилители
-3db Bandwidth :
210 MHz
Amplifier Type :
Buffer
Current - Input Bias :
Current - Output / Channel :
Current - Supply :
2mA
Gain Bandwidth Product :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 85°C
Output Type :
Package / Case :
6-XFDFN
Product Status :
Active
Slew Rate :
Supplier Device Package :
6-SON (1x1)
Voltage - Input Offset :
Voltage - Supply Span (Max) :
16 V
Voltage - Supply Span (Min) :
10 V