VSP1000DSFT
- Номер детали производителя:
- VSP1000DSFT
- Производитель/бренд:
- Texas Instruments
- Часть описания:
- IC BUFFER 1 CIRCUIT 6SON
- Состояние запаса:
- 400
- Производитель :
- Texas Instruments
- Категория продукта :
- Инструментарий, операционные усилители, буферные усилители
- -3db Bandwidth :
- 210 MHz
- Amplifier Type :
- Buffer
- Current - Input Bias :
- Current - Output / Channel :
- Current - Supply :
- 2mA
- Gain Bandwidth Product :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 85°C
- Output Type :
- Package / Case :
- 6-XFDFN
- Product Status :
- Active
- Slew Rate :
- Supplier Device Package :
- 6-SON (1x1)
- Voltage - Input Offset :
- Voltage - Supply Span (Max) :
- 16 V
- Voltage - Supply Span (Min) :
- 10 V