CBC3225T101KRV
Номер детали производителя:
CBC3225T101KRV
Производитель/бренд:
TAIYO YUDEN
Часть описания:
FIXED IND 100UH 220MA 1.82OHM SM
Производитель :
TAIYO YUDEN
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
270mA
Current Rating (Amps) :
220 mA
DC Resistance (DCR) :
1.82Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
6MHz
Height - Seated (Max) :
0.106" (2.70mm)
Inductance :
100 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±10%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD