CBC3225T101MR
- Номер детали производителя:
- CBC3225T101MR
- Часть описания:
- FIXED IND 100UH 340MA 1.82OHM SM
- Current - Saturation (Isat) :
- 270mA
- Current Rating (Amps) :
- 340 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 1.82Ohm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 6MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.106" (2.70mm)
- Inductance :
- 100 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Tolerance :
- ±20%