CBC3225T100KRV
- Номер детали производителя:
- CBC3225T100KRV
- Часть описания:
- FIXED IND 10UH 720MA 172.9 MOHM
- Current - Saturation (Isat) :
- 900mA
- Current Rating (Amps) :
- 720 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 172.9mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 23MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.106" (2.70mm)
- Inductance :
- 10 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Tolerance :
- ±10%