20UL1007SLDGRA1000
Номер детали производителя:
20UL1007SLDGRA1000
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 20AWG GRY 1000'
Состояние запаса:
49
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG