20UL1007SLDBLA250
Номер детали производителя:
20UL1007SLDBLA250
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 250'
Состояние запаса:
40
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Black
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG