20UL1007SLDGRA
Номер детали производителя:
20UL1007SLDGRA
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 20AWG GRY 100'
Состояние запаса:
45
Jacket (Insulation) Diameter :
0.064" (1.63mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
20 AWG