MRSC25-12-7-A
Номер детали производителя:
MRSC25-12-7-A
Часть описания:
12 MMX7 MM SLIT COUPLING
Specifications :
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.016" (25.80mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR