MRSC13-4-4-A
Номер детали производителя:
MRSC13-4-4-A
Часть описания:
4 MMX4 MM SLIT COUPLING
Состояние запаса:
76
Specifications :
0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.661" (16.80mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR