MV0TS-3650-19
Номер детали производителя:
MV0TS-3650-19
Часть описания:
MinVee TRACK SUPPORT 36.5" LENGT
Specifications :
927.1mm Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR