MV0TS-3050-16
Номер детали производителя:
MV0TS-3050-16
Часть описания:
MinVee TRACK SUPPORT 30.5" LENGT
Specifications :
774.7mm Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR