PK-20A35EW-24VQ
- Номер детали производителя:
- PK-20A35EW-24VQ
- Производитель/бренд:
- Mallory Sonalert Products
- Часть описания:
- BUZZER PIEZO 24V 28MM FLANGE
- Производитель :
- Mallory Sonalert Products
- Категория продукта :
- Сигналы тревоги, зуммеры и сирены
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 20mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 3.5kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.992" (25.20mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Panel Mount, Flange
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.102" Dia (28.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 95dB @ 24V, 30cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 24 V
- Voltage Range :
- 12 ~ 28V