PK-20A38WQ
Номер детали производителя:
PK-20A38WQ
Производитель/бренд:
Mallory Sonalert Products
Часть описания:
BUZZER PIEZO 12V 23MM FLANGE
Состояние запаса:
361
Производитель :
Mallory Sonalert Products
Категория продукта :
Сигналы тревоги, зуммеры и сирены
Approval Agency :
Current - Supply :
12mA
Driver Circuitry :
Indicator, Internally Driven
Duration :
Frequency :
3.8kHz
Height - Seated (Max) :
0.717" (18.20mm)
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Mounting Type :
Panel Mount, Flange
Operating Mode :
Single Tone
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.906" Dia (23.00mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 12V, 30cm
Technology :
Piezo
Termination :
Wire Leads
Voltage - Rated :
12 V
Voltage Range :
3 ~ 24V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    AUDIO DEVICES
    REPLACEMENT NUT FOR 22MM ZA & ZT