LPH80B99-BWMR
- Номер детали производителя:
- LPH80B99-BWMR
- Часть описания:
- FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC
- Air Flow :
- 32.0 CFM (0.896m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cUL, TUV, UL
- Features :
- Auto Restart, Electronic Commutation (EC)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 27.0dB(A)
- Operating Temperature :
- -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 2.40W
- RPM :
- 3000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.170 in H2O (42.3 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 100 ~ 240VAC
- Weight :
- Width :
- 25.50mm