LPH80A99-BWHR-PC
- Номер детали производителя:
- LPH80A99-BWHR-PC
- Производитель/бренд:
- Mechatronics
- Часть описания:
- EC FAN AXIAL 80 X 80 X 38MM W/PA
- Производитель :
- Mechatronics
- Категория продукта :
- Вентиляторы переменного тока
- Air Flow :
- 41.0 CFM (1.15m³/min)
- Approval Agency :
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Auto Restart, Electronic Commutation (EC), Parylene Coating
- Ingress Protection :
- IP55 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- 31.0dB(A)
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 5.50W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 4000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.280 in H2O (70.0 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 100 ~ 240VAC
- Weight :
- 0.359 lb (162.84 g)
- Width :
- 38.00mm