LPH80B99-BWHR-PC
- Номер детали производителя:
- LPH80B99-BWHR-PC
- Часть описания:
- EC FAN AXIAL 80 X 80 X 25MM W/PA
- Состояние запаса:
- 102
- Air Flow :
- 39.0 CFM (1.09m³/min)
- Features :
- Auto Restart, Electronic Commutation (EC), Parylene Coating
- Ingress Protection :
- IP55 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- 31.0dB(A)
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 4.50W
- RPM :
- 3500 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.250 in H2O (62.3 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 100 ~ 240VAC
- Weight :
- 0.209 lb (94.89 g)
- Width :
- 25.50mm