M22LC-X-E110-W
Номер детали производителя:
M22LC-X-E110-W
Часть описания:
PILOT-EXT-LED-WHTE
Current :
16mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
29.60mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Ratings :
AC
Voltage :
110V