M22L-FSB-E30-W
Номер детали производителя:
M22L-FSB-E30-W
Часть описания:
PILOT-FLAT-LED-WHTE
Состояние запаса:
400
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
5 ~ 14mA
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
29.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
30V