M22L-XSF-E230-BL
Номер детали производителя:
M22L-XSF-E230-BL
Часть описания:
PILOT-EXT-LED-BLUE
Current :
5 ~ 14mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
29.60mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Voltage :
230V