M22LC-F-E110-R
Номер детали производителя:
M22LC-F-E110-R
Производитель/бренд:
Moujen
Часть описания:
PILOT-FLAT-LED-RED
Состояние запаса:
400
Производитель :
Moujen
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
16mA
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
29.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
110V