M22LC-F-E220-Y
Номер детали производителя:
M22LC-F-E220-Y
Часть описания:
PILOT-FLAT-LED-YELLOW
Current :
16mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
29.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Ratings :
AC
Voltage :
220V