M22L-XSB-E30-Y
- Номер детали производителя:
- M22L-XSB-E30-Y
- Производитель/бренд:
- Moujen
- Часть описания:
- PILOT-EXT-LED-YELLOW
- Состояние запаса:
- 400
- Производитель :
- Moujen
- Категория продукта :
- Индикаторы панели, контрольные лампы
- Current :
- 5 ~ 14mA
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Lamp Color :
- Yellow
- Lens Color :
- Yellow
- Lens Size :
- 29.60mm Dia
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- Lens Transparency :
- Diffused
- Millicandela Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.88" (22.30mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- DC
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- Voltage :
- 30V