FL1M-8FJ-2-G12V
Номер детали производителя:
FL1M-8FJ-2-G12V
Производитель/бренд:
Mallory Sonalert Products
Часть описания:
LED GRN 8MM NUT 12VAC/DC UL STK
Состояние запаса:
35
Производитель :
Mallory Sonalert Products
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP65
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
10mm, T-3 1/8
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
8000 ~ 10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
PC Pin
Type :
LED
Viewing Angle :
150°
Voltage :
12V
Wavelength - Peak :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    AUDIO DEVICES
    REPLACEMENT NUT FOR 22MM ZA & ZT