FL1M-12CA-1-G110V
- Номер детали производителя:
- FL1M-12CA-1-G110V
- Производитель/бренд:
- Mallory Sonalert Products
- Часть описания:
- LED GRN 12MM NUT 110VAC/DC STK
- Производитель :
- Mallory Sonalert Products
- Категория продукта :
- Индикаторы панели, контрольные лампы
- Current :
- 20mA
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- 17.00mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- 8000 ~ 10000mcd
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.47" (12.00mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AC/DC
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- 150°
- Voltage :
- 110V