TLL-87Y-12V-S
Номер детали производителя:
TLL-87Y-12V-S
Производитель/бренд:
Floyd Bell, Inc.
Часть описания:
PANEL MOUNT YELLOW CONTINUOUS OU
Производитель :
Floyd Bell, Inc.
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
80mA
Features :
Ingress Protection :
IP68
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
33.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
1.06" (26.80mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V