TLL-87B-24V-Q
Номер детали производителя:
TLL-87B-24V-Q
Производитель/бренд:
Floyd Bell, Inc.
Часть описания:
PANEL MOUNT BLUE CONTINUOUS OUTP
Производитель :
Floyd Bell, Inc.
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
80mA
Features :
Ingress Protection :
IP68
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
33.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
1.06" (26.80mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V