OX200-DKV-010.0M
Номер детали производителя:
OX200-DKV-010.0M
Производитель/бренд:
Connor Winfield
Часть описания:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ LVCMO
Производитель :
Connor Winfield
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±5ppb
Function :
Height - Seated (Max) :
0.530" (13.46mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
1.417" L x 1.063" W (36.00mm x 27.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
VCOCXO
Voltage - Supply :
12V