TVJ6F-020.0M
- Номер детали производителя:
- TVJ6F-020.0M
- Производитель/бренд:
- Connor Winfield
- Часть описания:
- XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
- Производитель :
- Connor Winfield
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 6mA
- Frequency :
- 20 MHz
- Frequency Stability :
- ±1ppm
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.079" (2.00mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVCMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- TCXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V