OX20SC02-08
Номер детали производителя:
OX20SC02-08
Производитель/бренд:
Peerless by Tymphany
Часть описания:
SPEAKER 7.7OHM 80W TOP PT 87.9DB
Производитель :
Peerless by Tymphany
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
87.90
Efficiency - Testing :
1W/1M
Efficiency - Type :
Half Space Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
1139.12Hz
Frequency Range :
2.5 kHz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.909" (23.10mm)
Impedance :
7.7 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Cloth
Material - Magnet :
Nd
Port Location :
Top
Power - Max :
Power - Rated :
80 W
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.354" Dia (34.40mm)