501BAA16M0000DAF
Номер детали производителя:
501BAA16M0000DAF
Часть описания:
OSC CMEMS 16.0000MHZ LVCMOS
Current - Supply (Max) :
2.5mA
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V