501BAA16M0000CAFR
Номер детали производителя:
501BAA16M0000CAFR
Часть описания:
OSC CMEMS 16.0000MHZ LVCMOS
Current - Supply (Max) :
2.5mA
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
3.3V