501BAA16M0000BAF
Номер детали производителя:
501BAA16M0000BAF
Производитель/бренд:
Silicon Labs
Часть описания:
OSC CMEMS 16.0000MHZ LVCMOS
Производитель :
Silicon Labs
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
2.5mA
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
CMEMS®
Voltage - Supply :
3.3V