R114005000W
Номер детали производителя:
R114005000W
Часть описания:
SMB / STRAIGHT PLUG CLAMP TYPE C
Состояние запаса:
25
Cable Group :
RG-174, 179, 187, 188, 316
Contact Termination :
Solder
Frequency - Max :
4 GHz
Impedance :
50Ohm
Shield Termination :
Clamp
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"