R114005000
Номер детали производителя:
R114005000
Производитель/бренд:
Radiall USA, Inc.
Часть описания:
SMB / STRAIGHT PLUG CLAMP TYPE C
Состояние запаса:
53
Производитель :
Radiall USA, Inc.
Категория продукта :
Коаксиальные разъемы (RF) в сборе
Cable Group :
RG-174, 179, 187, 188, 316
Center Contact Material :
Beryllium Copper
Connector Style :
SMB
Connector Type :
Plug, Female Socket
Contact Termination :
Solder
Fastening Type :
Snap-On
Features :
Frequency - Max :
4 GHz
Housing Color :
Gold
Impedance :
50Ohm
Ingress Protection :
Mounting Feature :
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Ports :
1
Product Status :
Active
Shield Termination :
Clamp
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"