P1AD-24M29M
- Номер детали производителя:
- P1AD-24M29M
- Производитель/бренд:
- P1dB, Inc.
- Часть описания:
- 2.4MM TO 2.92MM ADAPTER
- Состояние запаса:
- 31
- Производитель :
- P1dB, Inc.
- Категория продукта :
- Адаптеры коаксиального разъема (RF)
- Adapter Series :
- 2.4mm to 2.92mm
- Adapter Type :
- Plug to Plug
- Center Contact Plating :
- Gold
- Center Gender :
- Male to Male
- Conversion Type :
- Between Series
- Convert From (Adapter End) :
- 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Plug, Male Pin
- Convert To (Adapter End) :
- 2.92mm (OS-2.9) Plug, Male Pin
- Fastening Type :
- Threaded, Threaded
- Features :
- Frequency - Max :
- 40 GHz
- Impedance :
- 50Ohm