P1AD-35FM
- Номер детали производителя:
- P1AD-35FM
- Часть описания:
- 3.5mm female to 3.5mm male Adapt
- Состояние запаса:
- 17
- Adapter Series :
- 3.5mm to 3.5mm
- Adapter Type :
- Plug to Jack
- Center Gender :
- Female to Male
- Convert From (Adapter End) :
- 3.5mm Jack, Female Socket
- Convert To (Adapter End) :
- 3.5mm Plug, Male Pin
- Frequency - Max :
- 27 GHz
- Impedance :
- 50Ohm