P1AD-18FF-65G
Номер детали производителя:
P1AD-18FF-65G
Производитель/бренд:
P1dB, Inc.
Часть описания:
1.85mm to 1.85mm Adapter
Состояние запаса:
9
Производитель :
P1dB, Inc.
Категория продукта :
Адаптеры коаксиального разъема (RF)
Adapter Series :
1.85mm to 1.85mm
Adapter Type :
Plug to Plug
Center Contact Plating :
Gold
Center Gender :
Male to Male
Conversion Type :
Same Series
Convert From (Adapter End) :
1.85mm Plug, Male Pin
Convert To (Adapter End) :
1.85mm Plug, Male Pin
Fastening Type :
Threaded, Threaded
Features :
Frequency - Max :
65 GHz
Impedance :
50Ohm