MTC100-BF1-S32
Номер детали производителя:
MTC100-BF1-S32
Производитель/бренд:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Часть описания:
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Производитель :
Contact Finish - Mating :
Gold
Contact Length - Post :
0.240" (6.10mm)
Fastening Type :
Threaded
Features :
Dust Cap, Mounting Flange, Mounting Hardware
Mounting Type :
Panel Mount, Through Hole
Number of Positions :
20
Operating Temperature :
-65°C ~ 125°C
Overall Contact Length :
Pitch - Mating :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing - Mating :
0.100" (2.54mm)
Shrouding :
Shrouded - 4 Wall
Style :
Board to Cable/Wire
Termination :
Solder
Voltage Rating :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156